ERC YAPIDAN BİR İLK DAHA

Axa Sigorta  ile ERC YAPI arasında gerçekleştirilen imza törenine ERC YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, DenizBank Avrupa 2. Bölge Müdürlüğü Mortgage ve Taşıt Finansmanı Bölge Sorumlusu Resul Nida Sevimli, DenizBank Topkapı Sanayi Şubesi Şube Müdürü İlkay Özdamar, Axa Sigorta İstanbul Bölge Koordinatörü İlknur Öztürk, Axa Sigorta İstanbul Bölge Satış Departmanı Müdür Yardımcısı Sezin Yurdabak, Axa Sigorta İstanbul Bölge Satış Departmanı Uzmanı Tolga Demirkol katıldı.

İNŞAAT  SEKTÖRÜNE  YENİ  BİR  MODEL
İnşaat sektörüne yeni bir model getirdiklerini vurgulayan ERC YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan Türkiyede bugüne kadar  sadece büyük metrajlı alanlarda,  100 ve üzeri konut yapımlarında risk sigortasının  uygulandığını belirtti. Proje sürecini anlatan Özkan Ercan “Bizim  Axa Sigorta ile yaptığımız sözleşmeye göre bundan sonra gerçekleştireceğimiz tüm projeler daire sayısına bağlı olmaksızın Axa Sigorta güvencesi kapsamında yapılacaktır. Gerek çevreye ve çevredeki binalara verilebilecek zarar, gerekse iş kazaları ve hırsızlık gibi inşaat alanında meydana gelebilecek her türlü risk Axa Sigorta güvencesi kapsamında çözülecek. Aynı zamanda biten projelerde hak sahiplerine konutlar teslim edildiğinde hırsızlık, yangın gibi olumsuzluklara karşı konut sigortaları Axa Sigorta tarafından yapılacak.
Burada Bize destek olan, bize güvenen Axa Sigorta yetkililerine teşekkür ederiz. Kentsel dönüşüme ve yerinde dönüşüme vermiş oldukları desteklerden dolayı Denizbank’a minnetdarız” şeklinde konuştu.