Yükleniyor... Lütfen bekleyin...

Hizmetlerimiz

Türkiye genelinde hizmet veren firmamız,gelişen teknolojiyi kullanarak depreme dayanıklı, geleceğin güvenilir yapılarını inşa etmektedir….
http://ercyapi.com/wp-content/uploads/2015/04/Proje1f-1200x900.jpg

KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİSİ


ERC YAPI’nın garantör bankası Deniz Bank, binalarını yenilemek isteyen hak sahiplerine esnek ödeme koşullarıyla kredi desteği sağlamaktadır.

RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU


Firmamız bünyesinde bulunan Kariyer Yapı, afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkındaki kanun çerçevesinde Riskli yapıların Tespiti için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak RİSKLİ YAPI T E S P İ T RAPORU hizmeti vermektedir .
http://ercyapi.com/wp-content/uploads/2015/04/prj2.jpg
http://ercyapi.com/wp-content/uploads/2015/04/generaladvice-1200x607.jpg

HUKUK DANIŞMANLIĞI


Hak sahiplerinin anlaşmazlıkları sonucunda oluşan sorunlara karşı, branşında tecrübeli şirket avukatları ile tüm hukuksal sorunlarınıza güncel ve hızlı bir şekilde en etkili seçenekler sayesinde çözüm üretmekteyiz.

PROJELENDİRME


Yıkılıp yeniden inşaa edilecek binaların mimari, statik, elektrik, mekanik, ruhsat – uygulama projeleri ile zemin etüd raporunun hazırlanması ve belediyeden ruhsatının alınması hizmetini vermekteyiz.
http://ercyapi.com/wp-content/uploads/2015/04/projelendirme.png

ANAHTAR TESLİM


Yukarıda geçen hizmetleri sizlere sunup, yaklaşık olarak 12 ay içerisinde deprem riski olmayan binalarınızın anahtar teslimini yapıyoruz.

ERC YAPI HAKKINDA

ERC YAPI A.Ş. sektörde çağın gerektirdiği hizmetleri her zaman sunmaya devam edecek olup, depreme hazır, güvenli yapılar ve sosyal donatılı alanlar sunarak şehre katkı sunmayı hedeflemiştir.

Güvenli Yapılar

İstanbul’un çoğu bölgesinde büyük projelerine imza atan ERC yapı güvenli yapılar inşa etmeye devam etmektedir.