YILIN ÇIKIŞ YAPAN İŞ ADAMI

ERC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, Kent ve Yerel Yönetimler Stratejik Araştırma Merkezi (KEYSAM) tarafından “Yılın Çıkış Yapan İş Adamı” ödülüne layık görüldü. Kadıköy Suadiye Hotel’de düzenlenen programa Başkan Ercan’ın yanı sıra; CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, AK Parti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, CHP Kadıköy eski Belediye Başkanı Selami Öztürk ve AK Parti Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da katıldı.

“Yılın Çıkış Yapan İş Adamı” ödülünün sahibi olan ERC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, ödüle layık gören KEYSAM yetkililerine teşekkür ederek, “Hayata geçirdiğimiz dönüşüm projelerini sürdürürken aldığımız ödüller motivasyonumuzu artırıyor. İnsanlara ve şehre kazandırdığımız projelerin ne kadar doğru olduğunu tekrar farkına varıyoruz. Bizler şu ana kadar yüzlerce vatandaşın depreme dayanıksız binalarını banka garantörlüğünde yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz” dedi.

Yaklaşık 3 sene önce Türkiye’de vatandaşın evini yenilemesi için yeni bir kredi modelini Türkiye’ye kazandıran Özkan Ercan, KESYAM’ın düzenlediği ödül törenine “Kentsel Dönüşüm Mucidi” olarak davet edildi.